BCS overhandigt borrelboxen aan besturen evenementen

BCS overhandigt borrelboxen aan besturen evenementen

Geplaatst: 09-01-2021

Steenwijkerland is een toeristische gemeente waar mensen graag wonen of op bezoek komen. Evenementen dragen op verschillende manieren bij aan het leefklimaat en de economische vitaliteit van de gemeente. Natuurlijk zorgen evenementen ook voor vertier en levendigheid in onze gemeente.

Vele vrijwilligers zetten zich jaarlijks in voor het mogelijk maken van de evenementen in onze gemeente. Helaas konden bijna alle evenementen afgelopen jaar niet doorgaan, terwijl veel voorwerk al gedaan was.

Als Business Club Steenwijkerland ondersteunen wij al jarenlang Corso Vollenhove, Corso Sint Jansklooster en het Wielerspektakel in Steenwijk. De bestuursleden van deze verenigingen hebben wij afgelopen week een hart onder de riem gestoken door hen een borrelbox te overhandigen.  
De borrelboxen zijn een blijk van waardering en een aanmoediging om door te gaan met de organisatie van deze fantastische evenementen.

Wim Odink