Beroepenspeeddate RSG Tromp Meesters

Beroepenspeeddate RSG Tromp Meesters

Geplaatst: 06-11-2018

Lijkt het u leuk om onze leerlingen te enthousiasmeren voor uw beroep of beroepsgroep en wilt u onze leerlingen helpen in het proces van keuzes maken? Geef u dan op voor de beroepenspeeddate op 7 december a.s.

Tijdens deze speeddate kunt u onze leerlingen informeren over uw beroep, waarom u voor dat beroep hebt gekozen, hoe lang de opleiding heeft geduurd, hoe een werkdag eruit ziet en wat de leuke en minder leuke kanten zijn van uw beroep.

U kunt zich aanmelden voor onze beroepenspeeddate door de enquête in te vullen (klik op de link om te openen).

De beroepenspeeddate wordt gehouden voor de 3e klas leerlingen van mavo, havo en vwo. Het geheel zal plaatsvinden in de aula van ons gebouw aan de Lijsterbesstraat van 8.30 – 10.00 uur, waarbij u in 5 rondes van 10 minuten telkens 4 à 5 leerlingen bij u aan tafel plaatsnemen. Om 10.00 uur is de beroepenspeeddate afgelopen en sluiten we af met een informele evaluatie onder het genot van koffie of thee.

Graag tot 7 december!