Business Boost voor jonge ondernemers: inspirerende aftrap van 2026

Business Boost voor jonge ondernemers: inspirerende aftrap van 2026

Geplaatst: 30-01-2026

Op 29 januari vond de eerste Business Boost-bijeenkomst voor jonge ondernemers van dit kalenderjaar plaats. In de showroom van Auto Christiaan in Blokzijl kwamen jonge ondernemers uit Steenwijkerland en omgeving samen rond het thema ‘Starten met visie’. Een mooie en energieke aftrap van een reeks van drie bijeenkomsten die speciaal zijn ontwikkeld voor ondernemers tot 40 jaar.

Tijdens deze avond stonden praktijkverhalen centraal. Margaretha Blokland – de Haas, mede-eigenaar van MF – Corporate Fashion en winnaar van de Jan Smit Startersprijs 2024, en Bram van Beek, ondernemer van Auto Christiaan en winnaar van de Jan Smit Startersprijs 2025, deelden openhartig hun ondernemersreis. Zij spraken over keuzes maken, groeien met visie en de uitdagingen die zij onderweg zijn tegengekomen. Hun verhalen zorgden voor herkenning, inspiratie en waardevolle inzichten.

Naast de inhoud was er volop ruimte om elkaar te ontmoeten. Jonge ondernemers maakten kennis, versterkten bestaande contacten en legden nieuwe contacten. De avond werd afgesloten met een gezellige netwerkborrel.

Deze bijeenkomst vormde de eerste van drie Business Boost-activiteiten in 2026. De volgende bijeenkomst voor jonge ondernemers vindt plaats op 18 juni vanaf 16.30 uur. Onder de noemer ‘Bedrijvenproeverij – creatief doorzetten’ worden diverse bedrijven bezocht. Een vooruitblik die nu al veelbelovend is, zet deze datum daarom alvast in je agenda.